Huawei Blog

Huawei Teknik Servisi > Huawei Blog
Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi

Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi

Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 3 saat arasında yapılmaktadır. Yapılan işlemlerin tamamının 180 Gün ( 6 Ay ) yedek parça ve işçilik garantisi bulunmaktadır.

HUAWEİ MATE 10 LİTE EKRAN DEĞİŞİMİ

Huawei Mate 10 Lite ürününüzün ekranı darbe ve düşürme sonucu çatladı veya kırıldı ise, cihaz ekranında sararma, lekelenme veya ölü pikseller var ise, dokunmatik hassasiyetinde farkedilir bir bozulma mevcut ise huawei teknik servisimizde Huawei Mate Lite ekran değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

MATE 10 LİTE EKRAN DEĞİŞİMİ YAPILMASI GEREKEN DURUMLAR

 • Tam ekran bozuk
 • Kırık ekran
 • İşlevsel olmayan dokunuş
 • Ekran sorunu
 • Siyah ekran

Sizler için Buradayız..

Huawei Teknik Servisi Olarak Sizlere Daha Hızlı Çözümler Sunabilmemiz için Servis Talebi ileterek Bize Yazın.

  Servis Talep Formu

  Huawei Mate 10 Lite Kasa Değişimi

  Huawei Mate 10 Lite kasa değişimi, cep telefonunuzun kasası çeşitli darbe ve düşürmeler sonucunda zarar gördüyse, Huawei Mate 10 Lite kasası yamuldu veya ezildiyse, telefonunuzun kasası kozmetik açıdan rahatsız edici bir duruma geldiyse teknik servisimizde Mate 10 Lite kasa değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

  • Her zarar görmüş cep telefonu kasasının değişmesine gerek yoktur, küçük çizik ve ezikler kasa değişimi gerektirmez.
  • Kasa değişimleri sırasında tercihen kasa rengi değiştirilebilir.
  • Cep telefonunuz için hem kasa hem ekran değişimi yaptırıp, cihazınızı isteğinize göre sıfırlayabilirsiniz.
  • Cep telefonunuzun kasasında oluşan ezikler zamanla ekrana baskı yaparak kırılmasına sebep olabilir, ciddi yamulma ve ezilmelerde mutlaka cihazınızın kasa değişimini yaptırın, aksi halde daha büyük masraflar açabilir.

  Teknik servisimize geldiğinizde öncelikle kasası bozuk Mate 10 Lite cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda kasadan kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz,.

  Eğer cihazınızda başka bir arıza yok ise kasası bozuk olan Mate 10 Lite cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde Mate 10 Lite cihazınınızın kasa değişimi tamir işlemlerine başlarız.

  Kasa Değişiminiz Servisimizde aynı gün içerisinde onarılmaktadır, yedek parçanız stoklarımızda bulunmaması durumunda, aynı gün siparişi verilerek maksimum 2 içerisinde tedarik edilir ve onarım işlemlerinize devam edilir.

  Cihazınızın onarım işlemleri bitiminde ortalama 1 saatlik kalite kontrol testimiz olmaktadır. Kalite kontrol testinden ürününüz aktif çalışır bir şekilde çıkmasının ardından sizleri aramaktayız.

  Onarılan Ürününüzün Size Geri Gönderimi

  Sizinle iletişime geçerek ürününüzün hazır olduğunuz bildirip kargo adresinizin teyidini yapılır.

  Servisimiz tarafından başarılı bir şekilde onarımı tamamlanmış olan huawei mate 10 lite ürününüz aynı gün içerisinde yurtiçi kargo firması ile adresinize yönlendirmekteyiz.

  Kargoya teslime dilen ürünlerinizin kargo takip kodları bizlere iletmiş olduğunuz cep telefonu numaranıza kargo firması tarafından SMS olarak yönlendirilmektedir.

  MATE 10 LİTE KASA DEĞİŞİMİ YAPILMASI GEREKEN DURUMLAR

  • Eğik Olan Kasa
  • Kırık Kasa
  • Kasa Renk Atmaları
  • Darbe Almış Kasalar

  Sizler için Buradayız..

  Huawei Teknik Servisi Olarak Sizlere Daha Hızlı Çözümler Sunabilmemiz için Servis Talebi ileterek Bize Yazın.

   Servis Talep Formu   Huawei Mate 10 Lite Batarya Değişimi

   HUAWEİ MATE 10 LİTE BATARYA DEĞİŞİMİ

   Huawei Mate 10 Lite cep telefonunuzun bataryası hızlı bitiyor, şarj olmuyor, cihazınız kendi kendine açılıp kapanıyor veya şarj yüzdesi çok hızlı düşüyor ise cep telefonunuzun bataryası arızalı veya sorunlu demektir. Teknik servisimizde Huawei Mate 10 Lite batarya değişimi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

   • Huawei Mate 10 Lite cep telefonunuzun şarjını tamamen bitirip batarya boş iken tam dolum yapın.
   • Huawei Mate 10 Lite bataryanızı günde kaç kez şarj ettiğinizi kontrol edin, genellikle günde bir defadan fazla şarj ediyorsanız bataryanızın kullanım ömrü daha çabuk azalacaktır.
   • Huawei Mate 10 Lite şarj yüzdeniz %100 iken %20 – 30 seviyelerine hızlı bir şekilde düşüyor veya kendi kendine kapanıyor ise bataryanız bozulmuş demektir.
   • Cep telefonunuz şarj oluyor fakat şarj yüzdesinde artış yok ise batarya veya şarj soketiniz bozulmuş demektir.
   • Huawei Mate 10 Lite bataryanızın bozulduğunu bataryanın şişmesi durumundan da anlayabilirsiniz, bazı modellerde şişen batarya ekranı yukarı doğru kaldırabilmektedir.

   Teknik servisimize geldiğinizde öncelikle bataryası bozuk Huawei Mate 10 Lite cep telefonunuzu ön incelemeye alırız. Ön incelemede cihazınızda bataryadan kaynaklanan başka bir arıza varsa tespitini yaparak sizi oluşabilecek diğer masraflar hakkında bilgilendiririz, bu sayede süpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız. Eğer cihazınızda başka bir arıza yok ise bataryası bozuk olan Huawei Mate 10 Lite cep telefonunuzu alıp teknik servis, bakım ve onarım bölümümüzde Huawei Mate 10 Lite batarya değişimi tamir işlemlerine başlarız.