Mate 20 Lite Ekran Değişimi

Huawei Teknik Servisi > Huawei Blog > Blog > Mate 20 Lite Ekran Değişimi

Mate 20 Lite Ekran Değişimi fiyatı 450 TL den başlamaktadır. İşlemlerinizin tamamı alanında uzman teknik servis ekibimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlar kullanılarak iş yoğunluğumuza göre aynı gün içerisinde 30 dakika ila 3 saat arasında yapılmaktadır.

Ekran Değişimi yapılırken cihazınızın içindeki bilgileriniz silinmez ve kaybolmaz. Yapılan işlemlerin tamamının 180 Gün ( 6 Ay ) yedek parça ve işçilik garantisi bulunmaktadır.

Tekrardan ekran kırılmasını önlemek için Mate 20 Lite Ekran Değişimi yapıldıktan sonra kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak takılır.

MATE 20 LİTE EKRAN DEĞİŞİMİ

Mate 20 Lite ürününüzün ekranı darbe ve düşürme sonucu çatladı veya kırıldı ise değişmesi gerekmektedir..

Cihaz ekranında sararma, lekelenme veya ölü pikseller var ise bu durum ekran değişimi yapılarak giderilebilir..

Dokunmatik hassasiyetinde fark edilir bir bozulma mevcut ise Huawei teknik servisimizde Ekran değişiminizi yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Mate 20 Lite Ekran Değişimi, ön cam, dokunmatik ekran, iç ekran ve dış panel olmak üzere orijinal ekran ile komple değişmektedir, yapılan onarımlarınızın tamamında orijinal yedek parça kullanılmaktadır, Bu sayede dokunmatik hızı, hassasiyeti, ekran parlaklığı, çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.

HUAWEİ MATE 20 LİTE EKRAN DEĞİŞİMİ YAPILMASI GEREKEN DURUMLAR

 • Tam ekran bozuk
 • Kırık ekran
 • İşlevsel olmayan dokunuş
 • Ekran sorunu
 • Siyah ekran

Mate 20 Lite ekranı kırıldı, dokunmatik kendi basıyor, dokunmatik basmıyor, iç ekran kırılması, ekran çatlaması, ekran kalkması gibi darbe, düşme sonucu yaşanan ekranda görüntü gitmesi, ekranın mürekkebinin akması gibi lekelerin oluşması gibi arızalarınız uzman ekibimiz tarafından yapılan arıza tespit sonrası HUAWEI ekran değişiminiz yapılarak onarımınız tamamlanmaktadır..

Sizler için Buradayız..

Huawei Teknik Servisi Olarak Sizlere Daha Hızlı Çözümler Sunabilmemiz için Servis Talebi ileterek Bize Yazın.

  Servis Talep Formu

  MATE 20 LİTE YEDEK PARÇA FİYATLANDIRMASI

  Mate 20 Lite Ekran Değişimi

  Cihaz Gönderimi Hakkında

  Telefonunuzu en yakın PTT Kargo şubesinden ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz.

  Değerli Huawei Kullanıcılarımız

  Arızalı Huawei cihazlarınızı servis merkezlerimize ücretsiz gönderebilirsiniz

  Ücretsiz ürün gönderimi için yapmanız gereken, PTT Kargo şubesine gitmeniz ve aşağıdaki adres bilgilerimize karşı ödemeli olarak göndermek istediğinizi bildirerek ürünü ulaştırması için teslim etmenizdir.

  Türkiye tüm illerden, Arızalı ürünlerinizi PTT Kargo ile açık adresimize karşı ödemeli olarak iletebilir ve Huawei Onarım Merkezimizden hizmet alabilirsiniz..

  –  Arızalı Huawei cihazlarınızı servisimize göndermeden önce Servis Sözleşmesini okuyunuz.

  –  Servise gelen Huawei cihazlarınızın onarımı ve servis işlemleri esnasında tüm verilerinizin silinme olasılığı vardır. Bu nedenle servis merkezimize cihazlarınızı yönlendirmeden önce yedekleyerek içerisindeki sim kartı ve hafıza kartınızı çıkartınız.

  –  Gönderim için hazırladığınız cihazınızı sizlere en yakın PTT Kargo ile Karşı Ödemeli olarak servis merkezimize yönlendirebilirsiniz.