Huawei Ekran Değişimi

Huawei Teknik Servisi > Huawei Ekran Değişimi

Huawei Ekran Değişimi, telefonunuzun ekranı aldığı darbe sonucu karardıysa, telefonu açtığınızda ses geliyor ama görüntüsü gelmiyorsa, ekranınızın üzerinde lekelenmeler, çizgiler, ölü pikseller oluşmuş veya dokunmatik çalışmıyorsa ekranınız zarar görmüş, esnemiş veya kırılmıştır.

Bu veya buna benzer sorunların herhangi biriyle karşılaştıysanız ekran değişimi gerekmektedir. Huawei Ekran değişimi hizmetini; uzman teknik ekibimizle hızlı, profesyonel ve uygun fiyata servis orijinali ekranlarla sağlıyoruz. Böylece değişen telefon ekranınızı ilk günkü görüntüsüne kavuşturuyoruz.

Sizlere Daha Hızlı Çözümler Sunabilmemiz için Servis Talep Formu Doldurunuz:

Servisimizin sunduğu ekran değişimi hizmetlerinin ardından ekran koruyucular ücretsiz olarak takılmaktadır. Telefonlarınız darbe sebebiyle ekranlarının kırılması sorunu ortadan kaldırılmış olacaktır.

  Servis Talep Formu

  Cihaz Gönderimi Hakkında

  Telefonunuzu en yakın MNG Kargo şubesinden ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz.

  Değerli Huawei Kullanıcılarımız,

  Arızalı Huawei cihazlarınızı servis merkezlerimize ücretsiz göndermeniz için tek yapmanız gereken, size en yakın MNG Kargo şubesine gitmeniz ve 485221116 MNG Kargo Ücretsiz Gönderi kodunu bildirerek ürünü ulaştırması için teslim etmenizdir.

  Türkiye tüm illerden, MNG Kargo 485221116 anlaşma kodu ile Huawei Onarım Merkezimize ürünleriniz ücretsiz olarak ulaşacaktır.

  –  Arızalı Huawei cihazlarınızı servisimize göndermeden önce Servis Sözleşmesini okuyunuz.

  –  Servise gelen Huawei cihazlarınızın onarımı ve servis işlemleri esnasında tüm verilerinizin silinme olasılığı vardır. Bu nedenle servis merkezimize cihazlarınızı yönlendirmeden önce yedekleyerek içerisindeki sim kartı ve hafıza kartınızı çıkartınız.

  –  Gönderim için hazırladığınız cihazınızı sizlere en yakın MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak servis merkezimize yönlendirebilirsiniz.